Szerda, 2018-05-23, 5:57 AM
Bine aţi venit Vizitator | RSS

Şcoala Gimnazială Nr.1 Deja
Désházi 1. Sz. Általános Iskola

Szótár

Látogatottság
Újdonságok

REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2017
Nr.
crt.
Numele şi prenumele Unitate de învăţământProfil
1Molnar A. TimeaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
2Nagy V. Alfréd VilmosLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
3Nagy J. BoglárkaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
4Nagy I. Csenge ElizLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
5Petkes G. Éva--
6Petkes I. István MiklósLiceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băsești" Cehu SilvanieiFabricarea produselor din lemn - tâmplar universal
7Sándor CA. AnettaLiceul Tehnologic „Voievodul Gelu” ZalăuOspătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie
8Szarvadi E. AmaliaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
Vizsgatételek és javítókulcsok – VIII. osztály – 2017 június 19, 21 és 22

Próbavizsga tételek és javítókulcsok – 2017

REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2016
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitate de învăţământ Profil
1Kiss Z. Miklós PéterLiceul Tehnologic „Mihai Viteazul" ZalăuMecanică
2Mate C. SzandiLiceul Tehnologic „Voievodul Gelu” ZalăuOspătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie
3Matei M. SzabinaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
4Matei S. MiriamLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
5Molnar I. IbolyaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
6Molnar I. Valéria EdinaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
7Molnar L. Samuel BeniaminLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
8Nagy A. DeboraLiceul Pedagogic „Gheorghe Șincai" ZalăuŞtiinţe Sociale
9Nagy I. JozsefLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
10Németi I. Roland IstvánLiceul Tehnologic „Mihai Viteazul" ZalăuMecanică
11Opris A. RudolfLiceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băsești" Cehu SilvanieiConstrucţii, instalaţii şi lucrări publice
12Szarvadi S. KingaLiceul Pedagogic „Gheorghe Șincai" ZalăuŞtiinţe Sociale

Szakaszzáró vizsgák tételei és javítókulcsai – 2016

REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2015
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitate de învăţământ Profil
1Alszegi I. ÁkosLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
2Balogh I. MargitLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
3Fazakas I. DávidLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
4Kovács SI. SándorLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiÎnvăţământ profesional - tâmplar universal
5Mate G. Anna-BellaLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
6Molnar S. AndreaColegiul Naţional "Silvania" ZalăuMatematică-Informatică
7Molnar L. Éva RebekaLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
8Nagy L. Ervin SzabolcsLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiConstrucţii, instalaţii şi lucrări publice
9Nagy J. MarkLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
10Nagy A. NorbertLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
11Petkes I. Heléna LenkeLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiMatematică-Informatică
12Szarvadi J. Lóránd JánosLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică

Pontos idő
Naptár
«  Május 2018  »
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Keresés
Segélyhívószám

Copyright MyCorp © 2018
Găzduire site gratuită — uCoz