Kedd, 2018-01-16, 11:45 PM
Bine aţi venit Vizitator | RSS

Şcoala Gimnazială Nr.1 Deja
Désházi 1. Sz. Általános Iskola

Szótár

Látogatottság
Újdonságok

REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2017
Nr.
crt.
Numele şi prenumele Unitate de învăţământProfil
1Molnar A. TimeaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
2Nagy V. Alfréd VilmosLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
3Nagy J. BoglárkaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
4Nagy I. Csenge ElizLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
5Petkes G. Éva--
6Petkes I. István MiklósLiceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băsești" Cehu SilvanieiFabricarea produselor din lemn - tâmplar universal
7Sándor CA. AnettaLiceul Tehnologic „Voievodul Gelu” ZalăuOspătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie
8Szarvadi E. AmaliaLiceul Pedagogic "Gheorghe Șincai" ZalăuFilologie
Vizsgatételek és javítókulcsok – VIII. osztály – 2017 június 19, 21 és 22

Próbavizsga tételek és javítókulcsok – 2017


REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2016
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitate de învăţământ Profil
1Kiss Z. Miklós PéterLiceul Tehnologic „Mihai Viteazul" ZalăuMecanică
2Mate C. SzandiLiceul Tehnologic „Voievodul Gelu” ZalăuOspătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie
3Matei M. SzabinaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
4Matei S. MiriamLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
5Molnar I. IbolyaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
6Molnar I. Valéria EdinaLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
7Molnar L. Samuel BeniaminLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
8Nagy A. DeboraLiceul Pedagogic „Gheorghe Șincai" ZalăuŞtiinţe Sociale
9Nagy I. JozsefLiceul Reformat „Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
10Németi I. Roland IstvánLiceul Tehnologic „Mihai Viteazul" ZalăuMecanică
11Opris A. RudolfLiceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băsești" Cehu SilvanieiConstrucţii, instalaţii şi lucrări publice
12Szarvadi S. KingaLiceul Pedagogic „Gheorghe Șincai" ZalăuŞtiinţe Sociale

Szakaszzáró vizsgák tételei és javítókulcsai – 2016


CALENDARUL
de administrare a Evaluărilor Naţionale la finalul claselor a II-a, a IV-a şi a VI-a
în anul şcolar 2015-2016
23 mai 2016 - EN VI - Limbă şi comunicare2016 május 23 - VI. osztály - Nyelv és kommunikációs készség (román, magyar, angol)
24 mai 2016 - EN VI - Matematică şi ştiinţe ale naturii2016 május 24 - VI. osztály - Matematika és természettudományok (biológia, fizika)
  
30 mai 2016 - EN IV - Limba română2016 május 30 - IV. osztály - Román nyelv
31 mai 2016 - EN IV - Matematică2016 május 31 - IV. osztály - Matematika
2 iunie 2016 - EN IV - Limba maternă2016 június 2 - IV. osztály - Magyar nyelv
  
7 iunie 2016 - EN II - Limba română pentru minorităţile naţionale - scris/citit2016 június 7 - II. osztály - Román nyelv - írás/olvasás
8 iunie 2016 - EN II - Matematică2016 június 8 - II. osztály - Matematika
9 iunie 2016 - EN II - Limba maternă - scris2016 június 9 - II. osztály - Magyar nyelv - Írás
10 iunie 2016 - EN II - Limba maternă - citit2016 június 10 - II. osztály - Magyar nyelv - olvasás

Calendarul Simulărilor
pentru Examenul de Evaluare Națională 2016
clasa a VIII-a
22 Februarie 2016 Simulare – Limba și Literatura Română – proba scrisă
23 Februarie 2016Simulare – Matematică – proba scrisă
24 Februarie 2016Simulare – Limba și Literatura Maternă – proba scrisă
4 Martie 2016Afișarea rezultatelor

REZULTATELE ADMITERII - FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2015
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitate de învăţământ Profil
1Alszegi I. ÁkosLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
2Balogh I. MargitLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
3Fazakas I. DávidLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
4Kovács SI. SándorLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiÎnvăţământ profesional - tâmplar universal
5Mate G. Anna-BellaLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
6Molnar S. AndreaColegiul Naţional "Silvania" ZalăuMatematică-Informatică
7Molnar L. Éva RebekaLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuTeologie Reformată
8Nagy L. Ervin SzabolcsLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiConstrucţii, instalaţii şi lucrări publice
9Nagy J. MarkLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică
10Nagy A. NorbertLiceul Pedagogic "Gheorghe Şincai" ZalăuFilologie
11Petkes I. Heléna LenkeLiceul Tehnologic "Gheorghe Pop De Băseşti" Cehu SilvanieiMatematică-Informatică
12Szarvadi J. Lóránd JánosLiceul Reformat "Wesselényi" ZalăuMatematică-Informatică

Pontos idő
Naptár
«  Január 2018  »
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Keresés
Segélyhívószám

Copyright MyCorp © 2018
Găzduire site gratuită — uCoz